KONST / Litografier / Konstmapp 8102005
nr 810 2005
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Kjell Strandqvist (f. 1944) + Madeleine Pyk (f. 1934), HC-upplaga, signerade, bladets mått: 50x70
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:42:14
1.800 kr
1.500 kr
2.000 kr